587075-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Roostertool (SaaS oplossing)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRoostertool (SaaS oplossing)
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer. De Opdracht omvat levering van Roostertool (SaaS oplossing) voor de GGD. Dit houdt in: licenties, training, documentatie, implementatie, migratie en (technische) ondersteuning. GGD maakt op dit moment geen gebruik van specifieke roostersoftware. zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung2025/1607wma
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer. De Opdracht omvat levering van Roostertool (SaaS oplossing) voor de GGD. Dit houdt in: licenties, training, documentatie, implementatie, migratie en (technische) ondersteuning. GGD maakt op dit moment geen gebruik van specifieke roostersoftware zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptiejaren: vijf (5) maal één (1) jaar