2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Powiatowego Zespołu Szpitali
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.14 do SWZ
Interne Kennung: PZS/PN/04/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 14 Siatka przepuklinowa, proszek endoskopowy
Interne Kennung: Zadanie 14