587081-2026 - Ergebnis
Finnland – Dienstleistungen von Hochschulen – Ruotsinkieliset varhaiskasvatuksen sosionomin tilauskoulutukset
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ruotsinkieliset varhaiskasvatuksen sosionomin tilauskoulutukset
Beschreibung: Helsingin ja Espoon kaupunkien ruotsinkielisen varhaiskasvatuksen henkilöstölle suunnatut varhaiskasvatuksen sosionomiksi kelpoisuuden tuottaviin tilauskoulutukset.
Interne Kennung: 623586
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Espoon kaupunki allekirjoittaa oman sopimuksen, jolla on ilmoituksesta poikkeava allekirjoituspäivä.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen
5. Los
Los: LOT-0000