2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa Centrum Komunikacyjnego etap I z parkingiem wielopoziomowym typu Park&Ride w Busku-Zdroju”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa Centrum Komunikacyjnego etap I z parkingiem wielopoziomowym typu Park&Ride w Busku-Zdroju” realizowanego w ramach Projektu Nr FESW.03.01-IZ.00-0003/23 pn. „Rozwój infrastruktury na potrzeby transportu zbiorowego na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Vorherige Bekanntmachung: 382548-2025
Interne Kennung: RSID.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Budowa Centrum Komunikacyjnego etap I z parkingiem wielopoziomowym typu Park&Ride w Busku-Zdroju” Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w dokumentacji projektowej zamówienia – załącznik nr 8 do SWZ tj. : - Projekt budowlany - Projekt techniczny - Projekt wykonawczy - STWIORB