587084-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – FAF UK – dodávka 3 ks autoklávů pro GMO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFAF UK – dodávka 3 ks autoklávů pro GMO
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 3 ks autoklávů určených pro Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Autoklávy budou využívány ke sterilizaci laboratorních roztoků, kultivačních médií a laboratorního materiálu nezbytného pro práci v laboratořích se stupněm biologického zabezpečení GMO. Součástí jejich využití bude rovněž dekontaminace použitého kultivačního materiálu, plastového laboratorního spotřebního materiálu a roztoků před jejich následnou bezpečnou likvidací. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohou č. 1 – návrhem kupní smlouvy. Technická specifikace předmětu plnění je stanovena přílohou č. 2a Technická specifikace – textová část a přílohou č.2b Technická specifikace – položkový rozpočet.
Interne KennungUKFaF/555887/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy. Zadavatel si v souladu s ust. § 242 odst. 5 vyhrazuje právo na stanovení lhůty pro podání námitek. Námitky lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůty pro podání nabídek.