2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing De Fryske Marren
Beschreibung: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing Voor de omvang van de opdracht verwijzen wij naar de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: Z.873102
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing
Beschreibung: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing Zie aanbestedingsdocumenten. Geraamde waarde per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbesteding kent 5 verlengingsopties van 12 maanden.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Z.873102
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90919000 Servicios de limpieza de oficinas, escuelas y equipo de oficina
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: