58709-2024 - Planung
Niederlande – Informationstechnologiedienste – Marktconsultatie Datacenter en Infrastructuur Services
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Datacenter en Infrastructuur Services
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de inkoop van een “Datacenter en Infrastructuur Services ”. De AHK heeft echter onvoldoende kennis over de mogelijkheden die de markt biedt. Hierom wordt voorafgaand aan de (eventuele) aanbestedingsprocedure een openbare marktconsultatie uitgevoerd. nvt
Interne Kennung: AHK MC 24-01
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste