587101-2026 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – „Dostawa pomocy dydaktycznych do szkół – sprzęt komputerowy”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa pomocy dydaktycznych do szkół – sprzęt komputerowy”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych do ZS w Połańcu, ZS w Staszowie, ZSE w Staszowie w ramach projektu „Rozwój infrastruktury praktycznej nauki zawodu w Powiecie Staszowskim” w zakresie sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - będący równocześnie opisem oferowanego sprzętu i zestawieniem cenowym oferty. 1) Wykonawca wykona przedmiot umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, aktualnym poziomem wiedzy technicznej, należytą starannością i ustaleniami z Zamawiającym. 2) Wykonawca dostarczy Zamawiającemu rzeczy fabrycznie nowe, najwyższej jakości, kompletne, spełniające wymogi obowiązujących przepisów, posiadające dokumenty wymagane przepisami prawa, umożliwiające ich bezpieczną pracę i obsługę. 3) Wykonawca dostarczy Sprzęt z zainstalowanym Oprogramowaniem, które będzie podlegać warunkom licencyjnym ustalonym przez właściwego producenta Oprogramowania. Licencja na Oprogramowanie będzie udzielona na czas nieoznaczony i bezterminowy. Ilekroć w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia lub w załącznikach do szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, a także normy – oznacza to, iż Zamawiający nie mógł opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i dopuszcza oferty równoważne. Kryteria w celu oceny równoważności wskazano w załączniku nr 2 do SWZ tj.: w Opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp – nie ma zastosowana w przypadku dostaw. 3. CPV: 30213100-6 – Komputery przenośne 30213300-8 – Komputery biurkowe 30200000-1 – Urządzenia komputerowe 30231300-0 – Monitory ekranowe 30232110-8 – Drukarki laserowe 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker, 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen0