See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Osteosintēzes un osteotomijas stieņu un skrūvju piegāde
Beschreibung: Osteosintēzes un osteotomijas stieņu un skrūvju piegāde SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" vajadzībām
Interne Kennung: LRS 2023/25
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Elastīgie titāna stieņi - nesterili