2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering van Assessments
Beschreibung: Waterschap Scheldestromen zoekt een professionele en betrouwbare partner die beschikt over bewezen expertise, gekwalificeerde assessoren en wetenschappelijk onderbouwde methodieken. Van de opdrachtnemer wordt verwacht dat deze niet alleen assessments uitvoert, maar tevens fungeert als inhoudelijke sparringpartner voor HR en management bij vraagstukken rondom ta-lent, ontwikkeling en duurzame inzetbaarheid.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73210000 Beratung im Bereich Forschung, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 79600000 Personaleinstellung, 79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern, 79634000 Berufsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 jaar initiële looptijd met mogelijkheid tot verlengen met 3 x 1 jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Uitvoering van Assessments
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79635000 Servicios de centros de evaluación para selección de personal
Clasificación adicional (cpv): 73210000 Servicios de consultoría en investigación, 79414000 Servicios de consultoría en gestión de recursos humanos, 79600000 Servicios de contratación, 79630000 Servicios de personal, excepto servicios de colocación y suministro de personal, 79634000 Servicios de orientación profesional
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones: