587156-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych Laboratorium Mikroanalizy Elektronowej, Mikrosondy i Dyfrakcji Rentgenowskiej Wydziału Geologii Część 1. Zakup detektora dyfrakcji elektronów wstecznie rozproszonych Część 2. Zakup zestawu do katodoluminescencji z mikroskopem optycznym Część 3. Zakup komory temperaturowej z osprzętem Część 4. Zakup sprężarki powietrza
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych Laboratorium Mikroanalizy Elektronowej, Mikrosondy i Dyfrakcji Rentgenowskiej Wydziału Geologii Część 1. Zakup detektora dyfrakcji elektronów wstecznie rozproszonych EBSD (Electron Backscatter Diffraction) do badań krystaliczności i orientacji faz krystalicznych w mikroobszarze. Część 2. Zakup zestawu do katodoluminescencji (CL) z dedykowanym mikroskopem optycznym do pracowni mikroskopii optycznej do prowadzenia pogłębionej diagnostyki materiałowej w mikroobszarze. Część 3. Zakup komory temperaturowej z osprzętem do stabilizacji układu optycznego dla korelacyjnej platformy SEM–Raman Część 4. Zakup sprężarki powietrza do stabilizacji układu optycznego dla korelacyjnej platformy SEM–Raman W części 3 przedmiot zamówienia powinien być kompatybilny z posiadanymi przez Wydział Geologii spektrometrem inVia Qontor Raman prod. Renishaw oraz oprogramowaniem sterującym Wire 5.7 Renishaw; przedmiot zamówienia jest rozbudową i unowocześnieniem posiadanego przez Zamawiającego systemu aparatury badawczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „Specyfikacja Techniczna – OPZ” 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia i dostawy przedmiotu zamówienia znajdują się w art 3 SWZ.
Interne KennungPOUZ-361/255/2026/WG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. 2. W przypadku, gdy Wykonawca składa więcej niż jedną ofertę samodzielnie lub wspólnie z innymi Wykonawcami, oferty takiego Wykonawcy zostaną odrzucone. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału w postepowaniu. 4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia. 5. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu zastosuje tzw. procedurę odwróconą (art.139 ust.1 ustawy) tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 6. Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień dot. treści SWZ nie później niż na 6 dni przed upływem terminu składania ofert pod warunkiem że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął nie później niż na 14 dni przed upływem terminu składania ofert. 7. Złożenie interaktywnego formularza ofertowego z Platformy eZamówienia nie stanowi złożenia oferty zgodnie z wymogami SWZ. Wykonawca musi złożyć formularz ofertowy będący załącznikiem nr 2 do SWZ. 8. Wykonawca może złożyć oferty na wszystkie części postępowania: jedna oferta na jedną część. W przypadku złożenia większej liczby ofert na pojedynczą część, wszystkie oferty Wykonawcy w tej części zostaną odrzucone. 9. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 10. Ofertę oraz inne dokumenty wymagane w postępowaniu sporządza się w formie elektronicznej, podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 11. Ceną oferty jest cena brutto zawarta w Formularzu oferty. 12. Szczegółowy opis wszystkich askpektów procedury znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz załącznikami.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup detektora dyfrakcji elektronów wstecznie rozproszonych EBSD (Electron Backscatter Diffraction) do badań krystaliczności i orientacji faz krystalicznych w mikroobszarze
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup detektora dyfrakcji elektronów wstecznie rozproszonych EBSD (Electron Backscatter Diffraction) do badań krystaliczności i orientacji faz krystalicznych w mikroobszarze 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ”
Interne KennungPOUZ/361/255/2026/WG_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38530000 Diffraktionsgeräte
LosLOT-0002
TitelZakup zestawu do katodoluminescencji (CL) z dedykowanym mikroskopem optycznym do pracowni mikroskopii optycznej do prowadzenia pogłębionej diagnostyki materiałowej w mikroobszarze
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup zestawu do katodoluminescencji (CL) z dedykowanym mikroskopem optycznym do pracowni mikroskopii optycznej do prowadzenia pogłębionej diagnostyki materiałowej w mikroobszarze 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ”
Interne KennungPOUZ/361/255/2026/WG_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38510000 Mikroskope, 38634000 Optische Mikroskope
LosLOT-0003
TitelZakup komory temperaturowej z osprzętem do stabilizacji układu optycznego dla korelacyjnej platformy SEM–Raman
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup komory temperaturowej z osprzętem do stabilizacji układu optycznego dla korelacyjnej platformy SEM–Raman 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ” 3. W części 3 przedmiot zamówienia powinien być kompatybilny z posiadanymi przez Wydział Geologii spektrometrem inVia Qontor Raman prod. Renishaw oraz oprogramowaniem sterującym Wire 5.7 Renishaw; przedmiot zamówienia jest rozbudową i unowocześnieniem posiadanego przez Zamawiającego systemu aparatury badawczej.
Interne KennungPOUZ/361/255/2026/WG_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
LosLOT-0004
TitelZakup sprężarki powietrza do stabilizacji układu optycznego dla korelacyjnej platformy SEM–Raman
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprężarki powietrza do stabilizacji układu optycznego dla korelacyjnej platformy SEM–Raman 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ"
Interne KennungPOUZ/361/255/2026/WG_4
587156-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: POUZ-361/255/2026/WG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: POUZ/361/255/2026/WG_1
Additional classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring, 38500000 Checking and testing apparatus, 38530000 Diffraction apparatus
Lot: LOT-0002
Internal identifier: POUZ/361/255/2026/WG_2
Additional classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring, 38500000 Checking and testing apparatus, 38510000 Microscopes, 38634000 Optical microscopes
Lot: LOT-0003
Internal identifier: POUZ/361/255/2026/WG_3
Additional classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring, 38500000 Checking and testing apparatus
Lot: LOT-0004
Internal identifier: POUZ/361/255/2026/WG_4