See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FN Motol - Rekonstrukce LDN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění v rámci rekonstrukce LDN, které spočívá v: a) provedení projektových činností, b) provedení stavebních prací (včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb) dle Závazných podkladů stavby, které jsou uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 74/21
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: a) odpovídající prodloužení termínu provádění díla, jakož i jednotlivých dílčích termínů, v případě, že: i. dojde k přerušení provádění prací v důsledku nevhodných klimatických podmínek, za podmínek stanovených v závazném vzoru smlouvy, ii. na staveništi se v průběhu provádění díla vyskytnou přírodní fyzické podmínky, překážky nebo znečišťující látky, Zhotovitel tuto skutečnost ani s vynaložením veškeré odborné péče objektivně nemohl předvídat a tato skutečnost způsobí objektivní nemožnost provést dílo ve stanovených termínech; iii. Zadavatel bude požadovat dodatečné zkoušky, které budou mít vliv na stanovené termíny, a které: (i) nenavazují na předchozí neúspěšné zkoušky nebo zjištění Zadavatele, nebo (ii) neprokážou, že některé zařízení, materiály nebo práce na díle jsou závadné nebo jinak neodpovídají Smlouvě; nebo iv. Zadavatel bude v prodlení se součinností při realizaci přejímacích zkoušek, a to po dobu delší než 10 dnů, b) cena uvedená Účastníkem v nabídce se může zvýšit v případě, že dojde ke změně daňových a/nebo poplatkových právních předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši jednotkových cen, a to zejména v případě zvýšení sazby DPH. Pokud dojde ke snížení sazby DPH, bude cena snížena oproti ceně uvedené v nabídce Účastníka.