2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale Whiteboard-applicatie en -ondersteuning
Beschreibung: De aanbesteding betreft de aanschaf van een Digitale Whiteboard-applicatie en -ondersteuning. De scope omvat een Saas-applicatie, impementatie en -exit, dienstverlening en aanvullende consultancy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72222300 Servicios de tecnología de la información, 72268000 Servicios de suministro de software
5. Lote
Lote: LOT-0000
587176-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Digitale Whiteboard-applicatie en -ondersteuning
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie, 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000