See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LinkedIn
Beschreibung: De opdracht betreft de levering en implementatie van een gespecialiseerd platform voor professioneel netwerken en arbeidsmarktcommunicatie. Het doel van deze opdracht is om: • De zichtbaarheid van Universiteit Leiden als werkgever op de arbeidsmarkt te vergroten. • Effectieve tools voor recruitment en employer branding te integreren. • Data-gedreven inzichten te verkrijgen in het wervingsproces en de interactie met professionals. De opdracht betreft de exclusieve samenwerking met LinkedIn voor de levering van geavanceerde wervings- en arbeidsmarktcommunicatiediensten. Het doel is om de positie van Universiteit Leiden als aantrekkelijke werkgever te versterken en strategische recruitmentprocessen te optimaliseren. Deze aankondiging is een aankondiging van gunning, vanwege het ontbreken van concurrentie.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
587177-2025 - Resultaat
Nederland – Recruteringsdiensten – LinkedIn
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: LinkedIn
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000