2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy mięsa i wędlin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa drobiowego, wędlin drobiowych oraz mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych i wędlin z mięsa czerwonego - dla stołówki (część A) oraz dla bufetu (część B), przy czym części nie są odrębnymi zadaniami. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca poniesie wszystkie koszty związane z przygotowaniem i przedłożeniem oferty.
Interne Kennung: Zp/pn/64/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0001