See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa macierzy dyskowych wraz z podzespołami dla Urzędu Regulacji Energetyki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy dyskowych wraz z podzespołami dla Urząd Regulacji Energetyki. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ pn. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy zgodnie z pkt 9.18 SWZ. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 267264-2026
Interne Kennung: BDG.SOPiK.260.6.2026.MMa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy dyskowych wraz z podzespołami dla Urząd Regulacji Energetyki. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ pn. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.