2. Verfahren
Verfahren
Titel: A12AX VÁPNÍK, KOMBINACE S VITAMINEM D ANEBO JINÝMI LÉČIVY - Caltrate
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčiv s obsahem účinné látky A12AX VÁPNÍK, KOMBINACE S VITAMINEM D ANEBO JINÝMI LÉČIVY - Caltrate po dobu 4 let.
Interne Kennung: 155/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001