587229-2026 - Wettbewerb
Belgien – Datenverarbeitungsdienste – Abonnement tot software licenties voor de organisatie van X-Ray Examens
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAbonnement tot software licenties voor de organisatie van X-Ray Examens
BeschreibungDe onderhavige opdracht betreft het afsluiten van een abonnementsovereenkomst voor software waarmee de DGTA de CBT-toetsen kan afnemen bij het personeel van luchthavens (of hun onderaannemers) dat belast is met het uitvoeren van veiligheidscontroles op luchthavens (KB 28/05/2003).
Interne KennungIT20273042
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelIT20273042 - 1
BeschreibungBestek met betrekking tot abonnement tot software licenties voor de organisatie van X-Ray Examens
Interne Kennung1