See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie połowów monitoringowych metodą elektropołowów oraz poboru bioty na wskazanych rzekach w Polsce w 2025 roku
Beschreibung: Przeprowadzenie połowów monitoringowych metodą elektropołowów oraz poboru bioty Część nr 6. Połowy monitoringowe ryb w 67 rzekach, w tym pobór bioty w 56 rzekach (region małopolski)
Interne Kennung: DPiZP.260.25.2025_6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77700000 Mit dem Fischfang verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przeprowadzenie połowów monitoringowych metodą elektropołowów oraz poboru bioty na wskazanych rzekach w Polsce w 2025
Beschreibung: Przeprowadzenie połowów monitoringowych metodą elektropołowów oraz poboru bioty na wskazanych rzekach w Polsce w 2025 Część nr 6. Połowy monitoringowe ryb w 67 rzekach, w tym pobór bioty w 56 rzekach (region małopolski)
Interne Kennung: DPiZP 260.25.2025_6