587244-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z wniesieniem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem z obsługi kompletnego systemu do wysokosprawnej chromatografii cieczowej z tandemowym spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol (QQQ), przeznaczonego do oznaczania pozostałości pestycydów w żywności zgodnie z wymaganiami SANTE/11312/2021v2026 dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa wraz z wniesieniem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem z obsługi kompletnego systemu do wysokosprawnej chromatografii cieczowej z tandemowym spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol (QQQ), przeznaczonego do oznaczania pozostałości pestycydów w żywności zgodnie z wymaganiami SANTE/11312/2021v2026 dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy”. Zamówienie nie zostało podzielone na części, tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Wszystkie urządzenia wymienione w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ mają tworzyć kompatybilny system do wysokosprawnej chromatografii cieczowej. Podział zamówienia na części wiązałby się z ryzykiem uzyskania mniej korzystnych warunków cenowych przez co wygenerowane zostałyby nadmierne koszty wykonania zamówienia. Ponadto zarządzanie gwarancją i serwisem byłoby znacznie utrudnione. Potrzeba skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłoby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia oraz logistycznemu wdrożeniu. Czas realizacji zamówienia, w przypadku podziału na części znacznie by się wydłużył. Zakres zamówienia jest zakresem standardowym, umożliwiającym złożenie oferty wszystkim Wykonawcom, w tym Wykonawcom z grupy małych i średnich przedsiębiorstw. Oferowany przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy, nie wykorzystany wcześniej jako demo lub ekspozycja, wyprodukowany nie wcześniej niż w I kwartale 2026 roku, nie może być dotknięty żadną wadą fizyczną, a także żadną wadą prawną, w szczególności nie jest obciążony prawami osób trzecich. Ponadto system do wysokosprawnej chromatografii cieczowej z tandemowym spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol (QQQ) musi pochodzić od jednego producenta i być dostarczony jako kompletne urządzenie gotowe do użytku bez konieczności ponoszenia przez Zamawiającego dodatkowych nakładów finansowych, organizacyjnych i technicznych. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie parametry i wymagania jakościowe przedstawione przez Wykonawcę w ofercie złożonej w przetargu oraz wymagane przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający umożliwia Wykonawcy odbycie wizji lokalnej w siedzibie Zamawiającego w Bydgoszczy przy ul. Kujawskiej 4 w terminie ustalonym z Zamawiającym. Brak udziału w wizji lokalnej nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za prawidłową realizację dostawy i instalacji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa wraz z wniesieniem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem z obsługi kompletnego systemu do wysokosprawnej chromatografii cieczowej z tandemowym spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol (QQQ), przeznaczonego do oznaczania pozostałości pestycydów w żywności zgodnie z wymaganiami SANTE/11312/2021v2026 dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy”. Zamówienie nie zostało podzielone na części, tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Wszystkie urządzenia wymienione w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ mają tworzyć kompatybilny system do wysokosprawnej chromatografii cieczowej. Podział zamówienia na części wiązałby się z ryzykiem uzyskania mniej korzystnych warunków cenowych przez co wygenerowane zostałyby nadmierne koszty wykonania zamówienia. Ponadto zarządzanie gwarancją i serwisem byłoby znacznie utrudnione. Potrzeba skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłoby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia oraz logistycznemu wdrożeniu. Czas realizacji zamówienia, w przypadku podziału na części znacznie by się wydłużył. Zakres zamówienia jest zakresem standardowym, umożliwiającym złożenie oferty wszystkim Wykonawcom, w tym Wykonawcom z grupy małych i średnich przedsiębiorstw. Oferowany przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy, nie wykorzystany wcześniej jako demo lub ekspozycja, wyprodukowany nie wcześniej niż w I kwartale 2026 roku, nie może być dotknięty żadną wadą fizyczną, a także żadną wadą prawną, w szczególności nie jest obciążony prawami osób trzecich. Ponadto system do wysokosprawnej chromatografii cieczowej z tandemowym spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol (QQQ) musi pochodzić od jednego producenta i być dostarczony jako kompletne urządzenie gotowe do użytku bez konieczności ponoszenia przez Zamawiającego dodatkowych nakładów finansowych, organizacyjnych i technicznych. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie parametry i wymagania jakościowe przedstawione przez Wykonawcę w ofercie złożonej w przetargu oraz wymagane przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji.