2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ TGM Lysá nad Labem - rekonstrukce školy a tělocvičny
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na služby jsou projekční práce spočívající v: zaměření objektu a zajištění a vypracování veškerých průzkumů a sond potřebných pro zpracování DPZ a DPS, zpracování dokumentace pro povolení záměru, zpracování dokumentace pro provádění stavby, inženýrská činnost, dvoustupňová dokumentace, to vše týkající se objektu ZŠ TGM se sídlem Palackého 160/1, Lysá nad Labem - Litol. Součástí předmětu smlouvy je i výkon autorského dozoru projektanta. Předmětem projektu je realizace opatření za účelem snížení energetické náročnosti areálu Základní školy T. G. Masaryka, se sídlem Palackého 160/1, Lysá nad Labem - Litol. Areál je tvořen hlavní budovou s přistavěnou tělocvičnou (oba objekty jsou propojeny). Přístavba tělocvičny je ve špatném technickém stavu, nezateplená, okna původní. Hlavní budova není zateplená a má novější fasádu s novými okny. Navržena jsou kromě opatření související se snížením energetické náročnosti objektu i stavební opatření spočívající ve vybudování podkrovních učeben vč. hygienického zázemí, instalaci výtahu, rekonstrukci tělocvičny a výstavba nového zázemí (šatny a sprchy), výstavba nádrží na zadržování dešťové vody. Kompletní seznam navržených opatření: a) Rekonstrukce tělocvičny včetně zateplení a výstavby nového zázemí (šatny, sprchy), b) Kompletní zateplení celého objektu (hlavní budova + tělocvična) vč. výměny všech výplní a otvorů, zateplení podkroví, výměna střešní krytiny, c) Výstavba nových učeben v podkroví (vč. hygienického zázemí), d) Výměna vnitřních svítidel za LED svítidla, e) Instalace FVE s akumulací (předpokládaný instalovaný výkon 15 kWp, kapacita akumulace 15 kWh), f) Instalace VZT s rekuperací, g) Instalace měření s dálkovým odpočtem, h) Vybudování výtahu, i) Vybudování nádrží na zadržování dešťové vody pro pozdější využití (10 m3). Předpokládaná výše investice: cca 80 mil. Kč bez DPH. Podrobněji uvedeno v ZD.
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní zadávací řízení na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na služby jsou projekční práce spočívající v zaměření objektu a zajištění a vypracování veškerých průzkumů a sond potřebných pro zpracování DPZ a DPS, zpracování dokumentace pro povolení záměru, zpracování dokumentace pro provádění stavby, inženýrská činnost, dvoustupňová dokumentace, to vše týkající se objektu ZŠ TGM se sídlem Palackého 160/1, Lysá nad Labem - Litol. Součástí předmětu smlouvy je i výkon autorského dozoru projektanta. Předmětem projektu je realizace opatření za účelem snížení energetické náročnosti areálu Základní školy T. G. Masaryka, se sídlem Palackého 160/1, Lysá nad Labem - Litol. Areál je tvořen hlavní budovou s přistavěnou tělocvičnou (oba objekty jsou propojeny). Přístavba tělocvičny je ve špatném technickém stavu, nezateplená, okna původní. Hlavní budova není zateplená a má novější fasádu s novými okny. Navržena jsou kromě opatření související se snížením energetické náročnosti objektu i stavební opatření spočívající ve vybudování podkrovních učeben vč. hygienického zázemí, instalaci výtahu, rekonstrukci tělocvičny a výstavba nového zázemí (šatny a sprchy), výstavba nádrží na zadržování dešťové vody. Kompletní seznam navržených opatření: a) Rekonstrukce tělocvičny včetně zateplení a výstavby nového zázemí (šatny, sprchy), b) Kompletní zateplení celého objektu (hlavní budova + tělocvična) vč. výměny všech výplní a otvorů, zateplení podkroví, výměna střešní krytiny, c) Výstavba nových učeben v podkroví (vč. hygienického zázemí), d) Výměna vnitřních svítidel za LED svítidla, e) Instalace FVE s akumulací (předpokládaný instalovaný výkon 15 kWp, kapacita akumulace 15 kWh), f) Instalace VZT s rekuperací, g) Instalace měření s dálkovým odpočtem, h) Vybudování výtahu, i) Vybudování nádrží na zadržování dešťové vody pro pozdější využití (10 m3). Předpokládaná výše investice: cca 80 mil. Kč bez DPH. Podrobněji viz ZD.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě změny zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude cena změněna o příslušnou změnu sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Za této situace není třeba uzavírat dodatek ke Smlouvě o dílo, postačuje uvedení správné sazby DPH na faktuře. Zadavatel si vyhrazuje právo prodloužení termínu řádného dokončení díla a dílčí termíny provedení díla: - jestliže překážku v práci zavinil zadavatel / objednatel – např. dílčí nesplnění smluvené činnosti zadavatele, - jestliže přerušení prací bylo zaviněno vyšší mocí – za vyšší moc je považována překážka nezávislá na vůli obou smluvních stran (jako např. lockdown postihující dané odvětví, zaplavení, požár, vichřice, nepříznivé klimatické podmínky, zásad státního orgánu, zásadní změna legislativy, zdržení vyvolané aktivitou ekologické iniciativy nebo organizace na úseku provádění díla podle smlouvy o dílo, příkazní a o kontrole apod. - nepředá-li dodavatel dokladovou část projektové dokumentace z důvodů prokazatelně nezaviněných dodavatelem, tj. zejména z důvodu nedodržení zákonných nebo obvyklých lhůt pro vydání rozhodnutí, stanoviska či vyjádření k projektové dokumentaci dotčenými orgány státní správy, organizacemi a správci inženýrských sítí, či z důvodu nevyřešení majetkoprávních vztahů a jiných právních vztahů, které dle smlouvy zajišťuje zadavatel, prodlouží se výše uvedené dílčí termíny o dodatečnou dobu nezbytnou k získání všech včas nezajištěných dokladů do dokladové části příslušného stupně projektové dokumentace. Za dobu obvyklou pro vydání rozhodnutí, stanoviska či vyjádření k projektové dokumentaci dotčenými orgány státní správy, organizacemi a správci inženýrských sítí se považuje doba 60 kalendářních dní, přičemž, pokud nedojde k vydání do 30 kalendářních dní, je dodavatel povinen vydání příslušného dokladu prokazatelně urgovat a zároveň informovat o této skutečnosti zadavatele. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Smlouvy.