See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń infrastruktury sieci LAN do wsparcia systemów komunikacyjnych Państwowej Straży Pożarnej
Beschreibung: Dostawa przełączników sieciowych LAN wraz z wkładkami producenta, oprogramowaniem do zarządzania przełącznikami, wsparciem, serwisem, dokumentacją oraz niezbędnymi licencjami. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę urządzeń infrastruktury sieci LAN dla Państwowej Straży Pożarnej w formule zamówienia centralnego, realizowanego przez Komendę Główną PSP we własnym imieniu oraz na rzecz jednostek organizacyjnych PSP. Zakres zamówienia obejmuje urządzenia infrastruktury sieci LAN – przełączniki typu core, core/dystrybucja oraz dostępowe, wraz z kompatybilnymi wkładkami producenta, oprogramowaniem do zarządzania przełącznikami, niezbędnymi licencjami, wsparciem technicznym, dokumentacją oraz warsztatami wdrożeniowymi (instruktażowymi) w zakresie obsługi i administracji dostarczonych urządzeń i systemów. Opis przedmiotu zamówienia został sporządzony z uwzględnieniem rzeczywistych potrzeb Zamawiającego Centralnego i jednostek PSP, wynikających z konieczności ujednolicenia infrastruktury LAN, zapewnienia jednolitego modelu wsparcia, kompatybilności eksploatacyjnej, bezpieczeństwa zarządzania i ograniczenia ryzyk integracyjnych w rozproszonej infrastrukturze. Wymagania techniczne mają charakter minimalny i funkcjonalno-wydajnościowy, a Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, o ile zapewniają co najmniej ten sam poziom interoperacyjności, bezpieczeństwa, wydajności, zarządzalności, gwarancji i wsparcia producenta. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ). Miejsce realizacji: lokalizacje określone w załączniku nr 2b do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32428000 Netzwerkaufrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 139 Ustawy, przewiduje tzw. „odwróconą” kolejność czynności, tj. najpierw bada i ocenia ofert, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 4. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 8 Ustawy 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy. 8. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 441 ust. 1 pkt Ustawy tj. opcji zwiększenia zakupu. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 10. Zamawiający nie przewiduje rozliczania w walutach obcych. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 13. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Ustawy. 14. Zamawiający nie określa wymagań związanych z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 15. Zamawiający nie wymaga i nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę lub wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań. 16. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wnowień.