2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van charcuterie 2026-2028
Beschreibung: Leveringsplaatsen: • AZ St-Lucas Brugge: Sint Lucaslaan 29, 8310 Assebroek (goederenontvangst t.h.v. overdekte loskaai in de nieuwbouw vooraan). • WZC Huize Vogelzang vzw, Wittemolenstraat 85, 8200 Sint-Michiels • De Kade vzw, Campus De Berkjes OBC, Torhoutsesteenweg 513B, 8200 Sint-Michiels
Interne Kennung: PPP0VF-185/5251/AHU2025-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor charcuterie
Interne Kennung: AHU2025-05_1