2. Verfahren
Verfahren
Titel: MRI 1.5T
Beschreibung: Het Erasmus MC is voornemens om een aanschaftraject te starten voor een 1,5T MRI-scanner voor de afdeling Radiologie & Nucleaire Geneeskunde. Erasmus MC wil graag samenwerken met de markt om tot betere ideeën en wensen te komen. Daarnaast wil het Erasmus MC de input gebruiken om het aanschaftraject goed te kunnen organiseren. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Erasmus MC is voornemens om een aanschaftraject te starten voor een 1,5T MRI-scanner voor de afdeling Radiologie & Nucleaire Geneeskunde. Erasmus MC wil graag samenwerken met de markt om tot betere ideeën en wensen te komen. Daarnaast wil het Erasmus MC de input gebruiken om het aanschaftraject goed te kunnen organiseren.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: MRI 1.5T
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1