See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Senior Bodem Specialist (16 uur per week)
Beschreibung: Wat ga je doen? Voor het uitvoeren van reguliere werkzaamheden binnen het vakgebied bodem zoeken wij ondersteuning bij het cluster Bodem van het team Specialisten. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het adviseren bij (Buitenplanse) Omgevingsplanactiviteiten, voor de activiteit bouwen of het vaststellen van een evenwichtige toedeling van functies aan locaties. Daarnaast geef je bodemadvies bij het vaststellen van eindsituaties van bedrijven die stoppen met de werkzaamheden, of richting de toezichthouders van de Omgevingsdienst bij o.a. calamiteiten. Je bent niet alleen zelf in staat om een advies op te stellen, maar kan ook het opgestelde bodemadvies van een collega goed beoordelen (collegiale toetsing).
Interne Kennung: Ingenieursdiensten
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Ingenieursdiensten
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000