5873-2026 - Wettbewerb
Belgien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Raamovereenkomst voor aankoop en onderhoud van Mendix-licenties en het uitvoeren van projecten in de Mendix ontwikkelomgeving voor het provinciebestuur Vlaams-Brabant
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor aankoop en onderhoud van Mendix-licenties en het uitvoeren van projecten in de Mendix ontwikkelomgeving voor het provinciebestuur Vlaams-Brabant
BeschreibungHet provinciebestuur heeft voor de ontwikkeling van een bepaalde webtoepassing gekozen om gebruik te maken van de ontwikkelomgeving Mendix van de firma Siemens. Het provinciebestuur wenst nu om het beheer van licenties van Mendix aan te besteden via een aparte overeenkomst zodat er eventueel bijkomende licenties aangekocht kunnen worden. Zowel om het aantal gebruikers van de reeds bestaande toepassing te kunnen verhogen alsook om eventueel bijkomende licenties voor nieuwe toepassingen aan te kopen. Er bestaat daarnaast ook de mogelijkheid dat het provinciebestuur beslist om, binnen de Mendix omgeving, nieuwe toepassingen te ontwikkelen en/of de bestaande toepassing uit te breiden. Hiervoor wil het provinciebestuur beroep kunnen doen op externe expertise en kennis met betrekking tot het Mendix ontwikkelplatform. Hierbij is het wel steeds de bedoeling dat de interne ontwikkelaars van het provinciebestuur Vlaams-Brabant nauw betrokken worden bij het project zodat zij ervan kunnen leren en zelfredzaam kunnen worden. Kennisoverdracht is dan ook een belangrijk aspect hierbij.
Interne KennungIT/DOC/Mendix2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelIT/DOC/Mendix2025 - 1
BeschreibungPerceel 1 bevat de aankoop van en het onderhoud op Mendix-licenties (Siemens)
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelIT/DOC/Mendix2025 - 2
BeschreibungPerceel 2 bevat technische en functionele consultancy/ondersteuning binnen de Mendix-omgeving voor de vergaderapp en voorzien van een vergaderapp voor andere (provinciale) entiteiten of overheden
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelIT/DOC/Mendix2025 - 3
BeschreibungPerceel 3 bevat het uitvoeren van (deel)projecten
Interne Kennung3