See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie na terenie woj. małopolskiego usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. - 5 części
Beschreibung: Świadczenie na terenie woj. małopolskiego usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. - 5 części
Vorherige Bekanntmachung: 270557-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie na terenie woj. małopolskiego usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. (5 części) - część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług medycznych na terenie województwa małopolskiego z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. - 5 części, w szczególności badań profilaktycznych, wstępnych, okresowych i kontrolnych dla pracowników Poczty Polskiej S.A. oraz kandydatów na pracowników przez placówki zlokalizowane w Krakowie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: część 1 - Kraków. 3. Miejsce świadczenia usług: część 1 - w Krakowie. 4. Przewidywana ilość pracowników kierowanych na badania w okresie obowiązywania umowy, odpowiednio dla danej części, wynosi dla części 1 : Kraków – 6 302 osoby. Szczegółową charakterystykę stanowisk i ilości pracowników przewidzianych do badań zawarto w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2.1 do SWZ. Wykaz stanowisk w Poczcie Polskiej S.A. stanowi, odpowiednio do części, załącznik nr 2 do umowy, a ich charakterystykę, z opisem wykonywanych czynności na danym stanowisku, zawiera załącznik nr 1 do umowy. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi od poniedziałku do piątku, przynajmniej przez 6 godzin dziennie. Wymóg ten dotyczy także placówek podwykonawców. 6. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania nazwy i adresu placówki w której będą świadczone usługi medyczne w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) w granicach administracyjnych miasta: dla części 1 - Krakowa. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 85121000-3 Usługi medyczne 85147000-1 Usługi zdrowotne świadczone dla firm 85148000-8 Usługi analizy medycznej. 8. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Każde z zamówień częściowych będzie oceniane odrębnie, według kryterium podanego w SWZ. 9. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 11. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 12. Wykonawca dokonuje wyceny kosztu przebadania pracownika na podstawie charakterystyki poszczególnych stanowisk pracy, którą zawiera Formularz cenowy, stanowiący odpowiednio do części zał. 2.1 do SWZ). Zamawiający nie wskazuje rodzaju i zakresu badań niezbędnych do wykonania ponieważ wyłącznym decydentem w sprawie zakresu badań niezbędnych do przeprowadzenia dla danego stanowiska pracy jest posiadający stosowne uprawnienia lekarz profilaktyk, biorący za przeprowadzone badania pełną odpowiedzialność. 13. Zamawiający dopuszcza (zgodnie z art. 14 ustawy o służbie medycyny pracy) możliwość wykonania niektórych badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych w placówce Podwykonawcy z zastrzeżeniem, że wszystkie badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne konieczne do wydania przez Wykonawcę zaświadczenia/orzeczenia lekarskiego Pracownikowi wykonane będą w granicach administracyjnych ww. miasta. 14. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia 15. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 16. Wykonawca ma obowiązek w złożonej przez siebie ofercie wskazać części zamówienia jakie przewiduje powierzyć podwykonawcom. Niewskazanie w ofercie żadnego podwykonawcy będzie świadczyło o tym, że Wykonawca zrealizuje umowę samodzielnie. Wykonawca przewidujący powierzenie części zamówienia podwykonawcom bierze całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe wykonanie przez nich części zamówienia (tak jak za swoje).
Interne Kennung: BZ.26.64.2026 cz 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie na terenie woj. małopolskiego usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. - 5 części - część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie województwa małopolskiego dla pracowników PP S.A. - 5 części, w szczególności badań profilaktycznych, wstępnych, okresowych i kontrolnych dla pracowników Poczty Polskiej S.A. oraz kandydatów na pracowników przez placówki zlokalizowane w Tarnowie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: część 2 - Tarnów. 3. Miejsce świadczenia usług: część 2 - w Tarnowie. 4. Przewidywana ilość pracowników kierowanych na badania w okresie obowiązywania umowy, odpowiednio dla danej części, wynosi dla części 2: Tarnów - 1754 osób. Szczegółową charakterystykę stanowisk i ilości pracowników przewidzianych do badań zawarto w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2.2 do SWZ; Wykaz stanowisk w Poczcie Polskiej S.A. stanowi, odpowiednio do części, załącznik nr 2 do umowy, a ich charakterystykę, z opisem wykonywanych czynności na danym stanowisku, zawiera załącznik nr 1 do umowy. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi od poniedziałku do piątku, przynajmniej przez 6 godzin dziennie. Wymóg ten dotyczy także placówek podwykonawców. 6. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania nazwy i adresu placówki w której będą świadczone usługi medyczne w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) w granicach administracyjnych miast: dla części 2 - Tarnowa. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 85121000-3 Usługi medyczne 85147000-1 Usługi zdrowotne świadczone dla firm 85148000-8 Usługi analizy medycznej. 8. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Każde z zamówień częściowych będzie oceniane odrębnie, według kryterium podanego w SWZ. 9. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 11. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 12. Wykonawca dokonuje wyceny kosztu przebadania pracownika na podstawie charakterystyki poszczególnych stanowisk pracy, którą zawiera Formularz cenowy, stanowiący odpowiednio do części zał. 2.2 do SWZ). Zamawiający nie wskazuje rodzaju i zakresu badań niezbędnych do wykonania ponieważ wyłącznym decydentem w sprawie zakresu badań niezbędnych do przeprowadzenia dla danego stanowiska pracy jest posiadający stosowne uprawnienia lekarz profilaktyk, biorący za przeprowadzone badania pełną odpowiedzialność. 13. Zamawiający dopuszcza (zgodnie z art. 14 ustawy o służbie medycyny pracy) możliwość wykonania niektórych badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych w placówce Podwykonawcy z zastrzeżeniem, że wszystkie badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne konieczne do wydania przez Wykonawcę zaświadczenia/orzeczenia lekarskiego Pracownikowi wykonane będą w granicach administracyjnych ww. miasta. 14. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia 15. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 16. Wykonawca ma obowiązek w złożonej przez siebie ofercie wskazać części zamówienia jakie przewiduje powierzyć podwykonawcom. Niewskazanie w ofercie żadnego podwykonawcy będzie świadczyło o tym, że Wykonawca zrealizuje umowę samodzielnie. Wykonawca przewidujący powierzenie części zamówienia podwykonawcom bierze całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe wykonanie przez nich części zamówienia (tak jak za swoje).
Interne Kennung: BZ.26.64.2026 cz 2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie na terenie woj. małopolskiego usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. (5 części) - część 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie województwa małopolskiego dla pracowników PP S.A. - 5 części, w szczególności badań profilaktycznych, wstępnych, okresowych i kontrolnych dla pracowników Poczty Polskiej S.A. oraz kandydatów na pracowników przez placówki zlokalizowane w Nowym Sączu. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: część 3 - Nowy Sącz. 3. Miejsce świadczenia usług: część 3 - w Nowym Sączu. 4. Przewidywana ilość pracowników kierowanych na badania w okresie obowiązywania umowy, odpowiednio dla danej części, wynosi dla części 3: Nowy Sącz - 3019 osób. Szczegółową charakterystykę stanowisk i ilości pracowników przewidzianych do badań zawarto w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2.3 do SIWZ. Wykaz stanowisk w Poczcie Polskiej S.A. stanowi, odpowiednio do części, załącznik nr 2 do umowy, a ich charakterystykę, z opisem wykonywanych czynności na danym stanowisku, zawiera załącznik nr 1 do umowy. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi od poniedziałku do piątku, przynajmniej przez 6 godzin dziennie. Wymóg ten dotyczy także placówek podwykonawców. 6. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania nazwy i adresu placówki w której będą świadczone usługi medyczne w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) w granicach administracyjnych miast: dla części części 3 - Nowego Sącza. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 85121000-3 Usługi medyczne 85147000-1 Usługi zdrowotne świadczone dla firm 85148000-8 Usługi analizy medycznej. 8. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Każde z zamówień częściowych będzie oceniane odrębnie, według kryterium podanego w SWZ. 9. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 11. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 12. Wykonawca dokonuje wyceny kosztu przebadania pracownika na podstawie charakterystyki poszczególnych stanowisk pracy, którą zawiera Formularz cenowy, stanowiący odpowiednio do części zał. 2.3 do SWZ). Zamawiający nie wskazuje rodzaju i zakresu badań niezbędnych do wykonania ponieważ wyłącznym decydentem w sprawie zakresu badań niezbędnych do przeprowadzenia dla danego stanowiska pracy jest posiadający stosowne uprawnienia lekarz profilaktyk, biorący za przeprowadzone badania pełną odpowiedzialność. 13. Zamawiający dopuszcza (zgodnie z art. 14 ustawy o służbie medycyny pracy) możliwość wykonania niektórych badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych w placówce Podwykonawcy z zastrzeżeniem, że wszystkie badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne konieczne do wydania przez Wykonawcę zaświadczenia/orzeczenia lekarskiego Pracownikowi wykonane będą w granicach administracyjnych ww. miasta. 14. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia 15. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 16. Wykonawca ma obowiązek w złożonej przez siebie ofercie wskazać części zamówienia jakie przewiduje powierzyć podwykonawcom. Niewskazanie w ofercie żadnego podwykonawcy będzie świadczyło o tym, że Wykonawca zrealizuje umowę samodzielnie. Wykonawca przewidujący powierzenie części zamówienia podwykonawcom bierze całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe wykonanie przez nich części zamówienia (tak jak za swoje).
Interne Kennung: BZ.26.64.2026 cz 3
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie na terenie woj. małopolskiego usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. (5 części) - część 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie województwa małopolskiego dla pracowników PP S.A. - 5 części, w szczególności badań profilaktycznych, wstępnych, okresowych i kontrolnych dla pracowników Poczty Polskiej S.A. oraz kandydatów na pracowników przez placówki zlokalizowane w Oświęcimiu. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: część 4 – Oświęcim. 3. Miejsce świadczenia usług: część 4 - w Oświęcimiu. 4. Przewidywana ilość pracowników kierowanych na badania w okresie obowiązywania umowy, odpowiednio dla danej części, wynosi dla części 4: Oświęcim - 898 osób. Szczegółową charakterystykę stanowisk i ilości pracowników przewidzianych do badań zawarto w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2.4 do SWZ. Wykaz stanowisk w Poczcie Polskiej S.A. stanowi, odpowiednio do części, załącznik nr 2 do umowy, a ich charakterystykę, z opisem wykonywanych czynności na danym stanowisku, zawiera załącznik nr 1 do umowy. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi od poniedziałku do piątku, przynajmniej przez 6 godzin dziennie. Wymóg ten dotyczy także placówek podwykonawców. 6. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania nazwy i adresu placówki w której będą świadczone usługi medyczne w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) w granicach administracyjnych miast: dla części 4 – Oświęcimia. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 85121000-3 Usługi medyczne 85147000-1 Usługi zdrowotne świadczone dla firm 85148000-8 Usługi analizy medycznej. 8. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Każde z zamówień częściowych będzie oceniane odrębnie, według kryterium podanego w SWZ. 9. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 11. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 12. Wykonawca dokonuje wyceny kosztu przebadania pracownika na podstawie charakterystyki poszczególnych stanowisk pracy, którą zawiera Formularz cenowy, stanowiący odpowiednio do części zał. 2.4 do SWZ). Zamawiający nie wskazuje rodzaju i zakresu badań niezbędnych do wykonania ponieważ wyłącznym decydentem w sprawie zakresu badań niezbędnych do przeprowadzenia dla danego stanowiska pracy jest posiadający stosowne uprawnienia lekarz profilaktyk, biorący za przeprowadzone badania pełną odpowiedzialność. 13. Zamawiający dopuszcza (zgodnie z art. 14 ustawy o służbie medycyny pracy) możliwość wykonania niektórych badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych w placówce Podwykonawcy z zastrzeżeniem, że wszystkie badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne konieczne do wydania przez Wykonawcę zaświadczenia/orzeczenia lekarskiego Pracownikowi wykonane będą w granicach administracyjnych ww. miasta. 14. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 15. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 16. Wykonawca ma obowiązek w złożonej przez siebie ofercie wskazać części zamówienia jakie przewiduje powierzyć podwykonawcom. Niewskazanie w ofercie żadnego podwykonawcy będzie świadczyło o tym, że Wykonawca zrealizuje umowę samodzielnie. Wykonawca przewidujący powierzenie części zamówienia podwykonawcom bierze całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe wykonanie przez nich części zamówienia (tak jak za swoje).
Interne Kennung: BZ.26.64.2026 cz 4
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie na terenie woj. małopolskiego usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. - część 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie województwa małopolskiego dla pracowników PP S.A. - 5 części, w szczególności badań profilaktycznych, wstępnych, okresowych i kontrolnych dla pracowników Poczty Polskiej S.A. oraz kandydatów na pracowników przez placówki zlokalizowane w Wadowicach. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: część 5 – Wadowice. 3. Miejsce świadczenia usług: część 5 - w Wadowicach. 4. Przewidywana ilość pracowników kierowanych na badania w okresie obowiązywania umowy, odpowiednio dla danej części, wynosi dla części 5: Wadowice - 796 osób. Szczegółową charakterystykę stanowisk i ilości pracowników przewidzianych do badań zawarto w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2.5 do SIWZ. Wykaz stanowisk w Poczcie Polskiej S.A. stanowi, odpowiednio do części, załącznik nr 2 do umowy, a ich charakterystykę, z opisem wykonywanych czynności na danym stanowisku, zawiera załącznik nr 1 do umowy. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi od poniedziałku do piątku, przynajmniej przez 6 godzin dziennie. Wymóg ten dotyczy także placówek podwykonawców. 6. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania nazwy i adresu placówki w której będą świadczone usługi medyczne w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) w granicach administracyjnych miast: dla części 5 - Wadowic. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 85121000-3 Usługi medyczne 85147000-1 Usługi zdrowotne świadczone dla firm 85148000-8 Usługi analizy medycznej. 8. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Każde z zamówień częściowych będzie oceniane odrębnie, według kryterium podanego w SWZ. 9. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 11. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 12. Wykonawca dokonuje wyceny kosztu przebadania pracownika na podstawie charakterystyki poszczególnych stanowisk pracy, którą zawiera Formularz cenowy, stanowiący odpowiednio do części zał. 2.5 do SWZ). Zamawiający nie wskazuje rodzaju i zakresu badań niezbędnych do wykonania ponieważ wyłącznym decydentem w sprawie zakresu badań niezbędnych do przeprowadzenia dla danego stanowiska pracy jest posiadający stosowne uprawnienia lekarz profilaktyk, biorący za przeprowadzone badania pełną odpowiedzialność. 13. Zamawiający dopuszcza (zgodnie z art. 14 ustawy o służbie medycyny pracy) możliwość wykonania niektórych badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych w placówce Podwykonawcy z zastrzeżeniem, że wszystkie badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne konieczne do wydania przez Wykonawcę zaświadczenia/orzeczenia lekarskiego Pracownikowi wykonane będą w granicach administracyjnych ww. miasta. 14. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia 15. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 16. Wykonawca ma obowiązek w złożonej przez siebie ofercie wskazać części zamówienia jakie przewiduje powierzyć podwykonawcom. Niewskazanie w ofercie żadnego podwykonawcy będzie świadczyło o tym, że Wykonawca zrealizuje umowę samodzielnie. Wykonawca przewidujący powierzenie części zamówienia podwykonawcom bierze całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe wykonanie przez nich części zamówienia (tak jak za swoje).
Interne Kennung: BZ.26.64.2026 cz 5