2. Verfahren
Verfahren
Titel: Directievoerder Wegenbouw - cluster SB
Beschreibung: Jij stuurt aan, verbindt en behaalt resultaat. Heb jij ervaring in de wegenbouw en kennis van het zwarte goud? Dan ligt er in Rotterdam een mooie uitdaging op je te wachten!
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000