2. Verfahren
Verfahren
Titel: OKOLJU PRIJAZNO ČIŠČENJE ZUNANJIH STEKLENIH POVRŠIN ZAVODA ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA LJUBLJANA, LOKACIJA DOBRUNJE
Beschreibung: Predmet javnega naročila je čiščenje zunanjih steklenih površin Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana z okolju prijaznimi čistili in upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev na lokaciji: Litijska cesta 217, 1261 Ljubljana - Dobrunje.
Interne Kennung: JN-77319
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 529457