2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) do obiektów Uzdrowiska Ciechocinek SA w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 4 SWZ. m. in: .Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku – Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026r. poz. 43 ze zm.), obejmująca sprzedaż i dystrybucję. Szacunkowe zapotrzebowanie wynosi 11 409 665 kWh (w tym: zamówienie podstawowe: 8 776 669 kWh oraz opcja 30%: 2 632 996 kWh) do 11 obiektów Zamawiającego, wymienionych w załączniku 7a do SWZ (zestawienie punktów poboru gazu), z zastrzeżeniem, że rozpoczęcie dostaw nastąpi po skutecznym wypowiedzeniu przez wykonawcę obecnie obowiązujących umów kompleksowych na sprzedaż paliwa gazowego z obecnym sprzedawcą. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji zamawiający zastrzega sobie możliwość zakupu dodatkowych ilości gazu ziemnego w przypadku gdy potrzeby zamawiającego będą większe niż wskazana szacunkowa ilość paliwa gazowego dla każdego z punktów poboru gazu wykazanego w załączniku 7a, zamawiający zastrzega możliwość zwiększenia ilości paliwa gazowego w każdej grupie taryfowej, dla każdego obiektu w stosunku do podanych wartości w załączniku do umowy. Maksymalna szacowana dodatkowa ilość gazu, jaka może być zamówiona w ramach opcji – do 30% zakładanej szacunkowej ilości gazu, określonej w umowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia m.in. adresy punktów poboru, grupy taryfowe, moc umowna i prognozowane zapotrzebowanie na paliwo gazowe dla poszczególnych obiektów zawiera załącznik 7b - Charakterystyka poszczególnych punktów poboru.
Interne Kennung: KP 30/08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) do obiektów Uzdrowiska Ciechocinek SA w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu ziemnego dla potrzeb Uzdrowiska Ciechocinek S.A., w okresie 12 miesięcy od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku – Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.), obejmująca sprzedaż i dystrybucję. Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwo gazowe w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. wynosi 11 087 504 kWh (w tym: zamówienie podstawowe: 8 528 853 kWh oraz opcja 30%: 2 558 651 kWh) do 11 obiektów Zamawiającego, wymienionych w załączniku 7a do SWZ (zestawienie punktów poboru gazu), z zastrzeżeniem, że rozpoczęcie dostaw nastąpi po skutecznym wypowiedzeniu przez wykonawcę obecnie obowiązujących umów kompleksowych na sprzedaż paliwa gazowego z obecnym sprzedawcą. Podana w pkt 4.1.2. ilość paliwa gazowego jest wielkością prognozowaną, którą należy wycenić w ofercie cenowej. Przewidywane zużycie paliwa gazowego ma charakter szacunkowy oraz służy wyłącznie do porównania ofert. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 4 SWZ.
Menge: 11 409 665
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 30%