587321-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Provádění servisu a oprav motorových vozidel (nákladní, busy, mikrobusy) na období 2026–2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění servisu a oprav motorových vozidel (nákladní, busy, mikrobusy) na období 2026–2029
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení servisu a oprav (dále jen „servis“) 339 ks vozidel – služebních dopravních prostředků (dále jen „SDP“) na pracovištích poskytovatele. Konkrétně se jedná o tyto typy SDP: •Automobil nákladní do 3,5 tuny •Automobil nákladní nad 3,5 tuny •Autobus do 30 osob •Autobus nad 30 osob •Mikrobus •Vysokozdvižný vozík Komplexním servisem se rozumí – zajištění průběžných opravárenských prací, záručního a pozáručního servisu v souladu s postupy, pravidly, záručními podmínkami a s využitím technických prostředků stanovených nebo doporučených výrobcem vozidla. Dále se jedná o provádění pravidelných servisních prohlídek, oprav po dopravních nehodách, běžných oprav, oprav a výměn motorů, převodových skříní a náprav. V omezeném počtu se jedná o zajištění a provedení emisní zkoušky a STK vozidel. Záruční opravy je poskytovatel, pokud nemá autorizaci, povinen objednat a přistavit do autorizovaného servisu, přičemž Zadavatel nepřipouští účtování jakéhokoliv poplatku za dopravu či manipulaci při převozu SDP do autorizovaného servisu.
Interne KennungKRPA-233962-5/ČJ-2026-0000VZ-Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001