2. Verfahren
Verfahren
Titel: BIBLIOTEKOS PASTATO A. MATUČIO G. 14, ALYTUJE, PROJEKTO PARENGIMO ATVIRAS PROJEKTO KONKURSAS
Beschreibung: Projekto konkurso pirkimo objektas: Alytaus miesto bibliotekos statybos techninio darbo projekto parengimo (projektinių pasiūlymų su statybą leidžiančiu dokumentu, techninio darbo projekto, projekto vykdymo priežiūros), taikant informacinį modeliavimą (BIM) paslaugos. Projekto konkurso uždaviniai, susiję su urbanistiniais, architektūriniais projektavimo aspektais yra šie: sukurti bibliotekos pastato modernius, integralius, architektūrinius, erdvinius planinius sprendinius, atliepiančius šiuolaikinės bibliotekos poreikius. Projekto konkurso uždaviniai yra aprašyti projekto konkurso sąlygų priede „Techninė projektavimo užduotis“. Perkančioji organizacija, vadovaudamasi Viešųjų pirkimų įstatymo 71 straipsnio 4 dalies nuostatomis, numato vykdyti paslaugų pirkimą dėl „Alytaus miesto bibliotekos techninio darbo projekto parengimo (projektinių pasiūlymų su statybą leidžiančiu dokumentu, techninio darbo projekto, projekto vykdymo priežiūros), taikant informacinį modeliavimą (BIM) paslaugos“, į jas kviečiant I vietą užėmusio projekto pasiūlymo dalyvį.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0