587333-2026 - Ergebnis
Polen – Bildschirme – Dostawa monitora
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa monitora
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora – 1 szt., wyszczególnionego w załączniku nr 2 do SWZ. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie sprzętu do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 3) Termin realizacji zamówienia: do 11 dni od daty otrzymania zamówienia. 4) Wymagany minimalny termin gwarancji na sprzęt: 24 miesiące. 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Zarządzania Dostawami, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice. 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 8)Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pt.: „jUŚt transition - Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu”. Projekt, a tym samym przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji), Priorytet X Fundusze Europejskie na transformację, Działanie 10.25 Rozwój kształcenia wyższego zgodnie z potrzebami zielonej gospodarki, nr umowy o dofinansowanie FESL.10.25-IZ.01-0369/23-00.
Vorherige Bekanntmachung427240-2026
Interne KennungDZP.382.2.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 2) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/. Szczegóły dotyczące zasad komunikacji zawarto w rozdz. VIII SWZ. 3) Wykonawca może złożyć w postępowaniu tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora – 1 szt., wyszczególnionego w załączniku nr 2 do SWZ. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie sprzętu do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 3) Termin realizacji zamówienia: do 11 dni od daty otrzymania zamówienia. 4) Wymagany minimalny termin gwarancji na sprzęt: 24 miesiące. 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Zarządzania Dostawami, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice. 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 7) Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pt.: „jUŚt transition - Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu”. Projekt, a tym samym przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji), Priorytet X Fundusze Europejskie na transformację, Działanie 10.25 Rozwój kształcenia wyższego zgodnie z potrzebami zielonej gospodarki, nr umowy o dofinansowanie FESL.10.25-IZ.01-0369/23-00.