See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sześciu samochodów o DMC do 19 t - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych o DMC do 19 t, rok produkcji pojazdów niekompletnych 2025 lub 2026 w ilości 6 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 6 części: Część 1 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 2 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 3 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 4 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 5 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 6 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 407763-2026
Interne Kennung: DPZP/271/515/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 19 t, rok produkcji pojazdu niekompletnego 2025 lub 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/515/2026 cz. 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 19 t, rok produkcji pojazdu niekompletnego 2025 lub 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/515/2026 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 3 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 19 t, rok produkcji pojazdu niekompletnego 2025 lub 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/515/2026 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 4 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 19 t, rok produkcji pojazdu niekompletnego 2025 lub 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/515/2026 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 5 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 19 t, rok produkcji pojazdu niekompletnego 2025 lub 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/515/2026 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 6 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 19 t, rok produkcji pojazdu niekompletnego 2025 lub 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/515/2026 cz. 6