2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŁÓDZKIE BADANIE RUCHU 2026 wraz z opracowaniem transportowego modelu symulacyjnego Łodzi
Beschreibung: [numeracja zgodna z SWZ] 4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badań na temat zachowań transportowych mieszkańców Łodzi i otoczenia, wykonanie pomiarów natężeń ruchu drogowego, rowerowego, hulajnóg, UTO oraz pieszego na układzie ulicznym Łodzi i otoczenia, wykonanie pomiarów potoków pasażerskich w środkach transportu zbiorowego na obszarze Łodzi i otoczenia, pomiar wymiany pasażerskiej na peronach dworców i stacji kolejowych oraz dworców i przystanków autobusowych, wykonanie badań o ruchu tranzytowym oraz opracowanie transportowego modelu symulacyjnego Łodzi i otoczenia wraz z rekomendacjami na rzecz poprawy funkcjonowania systemu transportowego Miasta. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. 6.TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 6.1. Zamówienie należy zrealizować w terminie 18 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 6.2. Szczegóły dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane we wzorze umowy (Załącznik nr 7 do SWZ). 1.ZAMAWIAJĄCY: Miasto Łódź – Urząd Miasta Łodzi ul. Piotrkowska 104 90-926 Łódź działający jako podmiot wykonujący zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 i art. 49 ustawy Prawo zamówień publicznych PROWADZĄCY POSTĘPOWANIE: Wydział Zamówień Publicznych w Departamencie Organizacji Urzędu i Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Łodzi, ul. ks. Ignacego Skorupki 21, 90-532 Łódź 16.7. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający nie przewiduje możliwości unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 39. KLAUZULA INFORMACYJNA Z ART. 13 I 14 RODO 39.1 Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) uprzejmie informujemy, że: 39.1.1. Administratorem danych osobowych jest Prezydent Miasta Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104, 90-926 Łódź, e-mail: lckm@uml.lodz.pl 39.1.2. Administrator wyznaczył inspektora oraz zastępcę inspektora ochrony danych osobowych, z którymi może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail iod@uml.lodz.pl Z inspektorem ochrony danych i jego zastępcą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Urząd Miasta Łodzi oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. 39.1.3. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do realizacji sprawy w Urzędzie Miasta Łodzi. 39.1.4. Ogólną podstawę do przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. b i c oraz art. 10 ogólnego rozporządzenia. 39.1.5. Szczegółowe cele przetwarzania danych zostały wskazane w następujących przepisach. 39.1.5.1. ustawie z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych; 39.1.5.2. ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny; 39.1.5.3. ustawie z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych; 39.1.5.4. ustawie z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości 39.1.6. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu: 39.1.6.1. przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i wyłonienie wykonawcy; 39.1.6.2. zawarcia umowy; 39.1.6.3. rozliczenia finansowo- księgowego 39.1.7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom, uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa, tj. na podstawie art. 18 i art. 74 Prawa zamówień publicznych a ponadto odbiorcom danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych, tj. podmiotom świadczącym usługi pocztowe, kurierskie, usługi informatyczne, bankowe, ubezpieczeniowe, osobom i podmiotom zainteresowanym prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, a także podmiotom korzystającym z Biuletynu Informacji Publicznej, Biuletynu Zamówień Publicznych, Bazy konkurencyjności. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane, w tym przechowywane przez okres 4 lat, licząc od pierwszego stycznia roku następującego po roku, w którym sprawa została zakończona, a następnie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach, przez okres 5 lat, zgodnie kategorią B5, w przypadku dokumentacji postępowania oraz 10 lat w związku z zawartą umową, zgodnie z kategorią archiwalną B10, a w przypadku zmiany kategorii archiwalnej dokumentacji przez okres zgodny ze zmienioną kategorią archiwalną dokumentacji. W przypadku zamówień finansowanych ze środków funduszy europejskich lub innych środków niż pochodzące z budżetu Unii Europejskiej na podstawie odrębnych przepisów tym zakresie do 25 lat. 39.1.8. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, na podstawie przepisów prawa, posiada Pani/Pan prawo do: 39.1.8.1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art. 15 ogólnego rozporządzenia; 39.1.8.2. sprostowania danych, na podstawie art. 16 ogólnego rozporządzenia; 39.1.8.3. ograniczenia przetwarzania, na podstawie art. 18 ogólnego rozporządzenia 39.1.9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. 39.1.10. Gdy podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest Pani/Pan zobowiązana(y) do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy o udzielenie zamówienia publicznego. 39.1.11. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Vorherige Bekanntmachung: 329490-2026
Interne Kennung: DOM-WZP-IV.271.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712710 Verkehrsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79310000 Marktforschung, 79330000 Statistische Dienstleistungen, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badań na temat zachowań transportowych mieszkańców Łodzi i otoczenia, wykonanie pomiarów natężeń ruchu drogowego, rowerowego, hulajnóg, UTO oraz pieszego na układzie ulicznym Łodzi i otoczenia, wykonanie pomiarów potoków pasażerskich w środkach transportu zbiorowego na obszarze Łodzi i otoczenia, pomiar wymiany pasażerskiej na peronach dworców i stacji kolejowych oraz dworców i przystanków autobusowych, wykonanie badań o ruchu tranzytowym oraz opracowanie transportowego modelu symulacyjnego Łodzi i otoczenia wraz z rekomendacjami na rzecz poprawy funkcjonowania systemu transportowego Miasta. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4.5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji. Szczegółowy opis w zakresie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji został określony w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ i we wzorze umowy – Załącznik nr 7 do SWZ. Badania napełnień na wybranych liniach tramwajowych LTZ Badania struktury przejazdów pasażerów LTZ według rodzajów biletów Przedstawienie wyników badania napełnień na wybranych liniach tramwajowych LTZ Przedstawienie wyników struktury przejazdów pasażerów LTZ według rodzajów biletów