587353-2026 - Ergebnis
Estland – Reinigungsdienste – Gustav Adolfi Gümnaasiumi sisekoristusteenuse osutamine 2026-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gustav Adolfi Gümnaasiumi sisekoristusteenuse osutamine 2026-2028
Beschreibung: Gustav Adolfi Gümnaasium (edaspidi hankija) kutsub Teid (edaspidi pakkuja) esitama pakkumust avatud hankemenetlusena läbiviidavale riigihankele, mille eesmärk on hankelepingu (edaspidi leping) sõlmimine sisekoristusteenuse osutamiseks kooli hoonetes / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311215-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000