See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do radiostacji wojskowych RADMOR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych do radiostacji wojskowych RADMOR. 2. Zakres zamówienia podzielony został na 21 zadań. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. 5. Zamawiający będzie wymagał złożenia na drugim etapie postepowania przedmiotowych środków dowodowych w postaci oświadczenia wystawionego przez producenta radiostacji RADMOR o zgodności i kompatybilności zaoferowanego przedmiotu zamówienia z radiostacjami RADMOR.
Vorherige Bekanntmachung: 464071-2026
Interne Kennung: 110/2026/D-OiB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie ogranicza liczby Wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert i zaprosi wszystkich Wykonawców, którzy złożyli wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32352100 Teile für Funk- und Radaranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – zespół wyświetlacza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych do radiostacji wojskowych RADMOR. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty.
Interne Kennung: Zadanie 1 – zespół wyświetlacza
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w niniejszym postępowaniu przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie 21 zadań/części. Warunki oraz szczegółowy zakres prawa opcji zostaną przekazane na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. Dostawa w ramach prawa opcji będzie realizowana wg cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego na drugim etapie postępowania.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – zespół styków
Interne Kennung: Zadanie 2 – zespół styków
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – zasilacz 2571/2
Interne Kennung: Zadanie 3 – zasilacz 2571/2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – zestaw płyty czołowej
Interne Kennung: Zadanie 4 – zestaw płyty czołowej
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - zestaw płyty tylnej
Interne Kennung: Zadanie 5 - zestaw płyty tylnej
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – moduł cyfrowy DIG-MOD 9210-3
Interne Kennung: Zadanie 6 – moduł cyfrowy DIG-MOD 9210-3
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 – blok ID/GPS
Interne Kennung: Zadanie 7 – blok ID/GPS
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 – moduł w.cz.
Interne Kennung: Zadanie 8 – moduł w.cz.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 – moduł p.cz/synteza
Interne Kennung: Zadanie 9 – moduł p.cz/synteza
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 – antena ant 210
Interne Kennung: Zadanie 10 – antena ant 210
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 – antena LB3088/V3L
Interne Kennung: Zadanie 11 – antena LB3088/V3L
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 – antena ant GPS 66800-52
Interne Kennung: Zadanie 12 – antena ant GPS 66800-52
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 – mikrotelefon COT 207-14R
Interne Kennung: Zadanie 13 – mikrotelefon COT 207-14R
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 – głośnik 01114/1
Interne Kennung: Zadanie 14 – głośnik 01114/1
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 – zasilacz akumulatorowy ALI 143
Interne Kennung: Zadanie 15 – zasilacz akumulatorowy ALI 143
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 – plecak PTOR 2015D
Interne Kennung: Zadanie 16 – plecak PTOR 2015D
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 – antena LB3088D/4E-GPS-3V
Interne Kennung: Zadanie 17 – antena LB3088D/4E-GPS-3V
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 – przewód antenowy CHF 135
Interne Kennung: Zadanie 18 – przewód antenowy CHF 135
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 – przewód połączeniowy CHF 147
Interne Kennung: Zadanie 19 – przewód połączeniowy CHF 147
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 – przewód antenowy CHF GPS
Interne Kennung: Zadanie 20 – przewód antenowy CHF GPS
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 – przewód zasilający CRE 222
Interne Kennung: Zadanie 21 – przewód zasilający CRE 222