2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Kmochova, Kolín – vybavení interiéru a IT
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení a dodávka IT vybavení v rekonstruovaném objektu ZŠ Kmochova, ulice Kmochova č. p. 124, Kolín.
Interne Kennung: 1547
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZŠ Kmochova, Kolín – vybavení interiéru a IT - Část 1: Vybavení interiéru
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení v rekonstruovaném objektu ZŠ Kmochova, ulice Kmochova č. p. 124, Kolín.
Interne Kennung: 1548
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0002
Titel: ZŠ Kmochova, Kolín – vybavení interiéru a IT - Část 2: Vybavení IT
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka IT vybavení v rekonstruovaném objektu ZŠ Kmochova, ulice Kmochova č. p. 124, Kolín.
Interne Kennung: 1549
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32321200 Audiovisuelle Geräte