587372-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Adviseur Netcongestie - cluster SO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAdviseur Netcongestie - cluster SO
BeschreibungHet elektriciteitsnet van Rotterdam zit vol. Dat vraagt om slimme keuzes, scherpe analyses en concrete actie. Wil jij meewerken aan oplossingen die de groei van de stad mogelijk blijven maken?Het elektriciteitsnet van Rotterdam zit vol. Dat vraagt om slimme keuzes, scherpe analyses en concrete actie. Wil jij meewerken aan oplossingen die de groei van de stad mogelijk blijven maken?
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000