587382-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kernbohrungen – Vrtný průzkum a měření ve vrtech lokalit Březový potok, Horka, Hrádek a Janoch – fáze 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrtný průzkum a měření ve vrtech lokalit Březový potok, Horka, Hrádek a Janoch – fáze 1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení geologicko-průzkumných prací v lokalitách Březový potok, Horka, Hrádek a Janoch. Bližší specifikace v ZD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76340000 Kernbohrungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351730 Geologische Prospektion, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71900000 Labordienste, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 vrtný průzkum a měření ve vrtech
BeschreibungPředmětem této části je realizace jádrových vrtných prací tj. 4 jádrových vrtů hloubky cca 600 m, přípravné práce pro realizaci vrtů včetně provedení opatření k řešení střetů zájmů pro místa vrtů a příjezdové cesty, finální práce na vrtných stanovištích a předání pozemků, komunikační podpora SÚRAO, datamanagement primárních dat a jejich interpretace. V případě výskytu nestabilních úseků vrtů, které bude nutné stabilizovat například injektáží, budou součástí tohoto plnění rovněž základní hydrodynamické testy. Z těchto úseků budou v případě dostatečného přítoku odebrány vzorky podzemní vody. Na odebraných vzorcích vody budou provedeny laboratorní a chemické analýzy včetně vybraných stopových prvků a ukazatelů radioaktivity. Nedílnou součástí tohoto plnění bude rovněž zpracování finální zprávy za vrtné práce jejíž součástí bude i vyhodnocení hydrogeologických prací. Bližší specifikace v ZD
Interne KennungČást 1 Vrtné práce
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351730 Geologische Prospektion, 71900000 Labordienste, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
LosLOT-0003
TitelČást 3 provedení geomechanických testů
BeschreibungPředmětem této části je provedení geomechanických testů pro 4 realizované jádrové vrty za účelem získání celkového tenzoru napětí. Jedná se konkrétně o interperetaci dat z karotážního měření zajištěných v Části 2 zaměřené na identifikaci borehole breakout zón (ovalizace vrtu a záznamy ABI + OBI) a in-situ měření napěťového stavu horninového masívu v každém z realizovaných vrtů. Bližší specifikace v ZD
Interne KennungČást 3 Geomechanické testy
Haupteinstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71900000 Labordienste
LosLOT-0002
TitelČást 2 provedení a interpretace komplexních karotážních měření
BeschreibungPředmětem této části jsou činnosti spojené s provedením a interpretací komplexních karotážních měření pro 4 realizované jádrové vrty. Součástí karotážních prací bude rovněž datamanagement a interpretace dat. Bližší specifikace v ZD
Interne KennungČást 2 Karotážní měření
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen