587384-2025 - Wettbewerb
Polen – Informationssysteme und Server – Dostawa systemu do zarzadzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych wraz ze sprzętem serwerowym i komputerowym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu do zarzadzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych wraz ze sprzętem serwerowym i komputerowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do zarządzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych wraz ze sprzętem serwerowym i komputerowym szczegółowo opisanym w załączniku nr 2, 2A i 2B do SWZ.
Interne Kennung80/EZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1- System do zarządzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do zarządzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych szczegółowo opisanym w załączniku nr 2, 2A i 2B do SWZ.
Interne Kennung80/EZP/25- Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2- Serwery (2 szt.) wraz z oprogramowaniem (1szt.) oraz macierz (1 szt.)
Interne Kennung80/EZP/25- Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3- Komputer stacjonarny wysokowydajny
Interne Kennung80/EZP/25- Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner