See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje posamičnih gradbenih del na elektroenergetskem omrežju z vzpostavitvijo DNS
Beschreibung: Izvajanje posamičnih gradbenih del na elektroenergetskem omrežju, ki obsegajo investicijska gradbena dela nad 50.000 EUR (brez DDV). Dela se bodo izvajala v skladu s potrebami naročnika, zahtevami iz dokumentacije JN in specifikacijo iz ponudbenega predračuna (druga faza). Dela se bodo izvajala na območju celotne Gorenjske.
Interne Kennung: DNS23-020
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ojačitev NNO Ambrož vikendi
Beschreibung: Ojačitev NNO Ambrož vikendi
Interne Kennung: 524437