587395-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Soest
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Soest
BeschreibungBrandverzekering Gemeente Soest Ingaande 01-01-2026 tot 01-01-2027 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungBrandverzekering Gemeente Soest
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande 01-01-2026 tot 01-01-2027 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.