2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN-57/26 Sukcesywna dostawa suplementów diety na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP – umowa ramowa.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa suplementów diety na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP – umowa ramowa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 554225-2026
Interne Kennung: PN-57/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieni w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 24.02.2025 r. pod numerem Dz. U. 2026/S 38 – 128030
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa suplementów diety na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP – umowa ramowa.