587415-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Softwarepaket und Informationssysteme – Nabava Microsoft programskih proizvoda prema Enterprise modelu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava Microsoft programskih proizvoda prema Enterprise modelu
Beschreibung: Predmet nabave uključuje nabavu Microsoft programskih proizvoda prema Enterprise modelu (EA), a sukladno Odredbama o proizvodima i Odredbama online usluga tvrtke Microsoft, a u skladu s ovom Dokumentacijom. Sve licence iz predmeta nabave trebaju biti isporučene elektroničkim putem, sa zaštićenih mrežnih stranica uz autorizirani pristup. Za stavke u tablici Troškovnika, tehničke specifikacije se sastoje od SKU (oznaka proizvoda), službenog kratkog naziva licence i količine. Inicijalno naručene količine proizvoda zbog pravila Microsoft Enterprise modela, ne mogu se smanjivati do kraja trajanja Ugovora i Okvirnog sporazuma. Ugovaratelj je dužan obavijestiti Naručitelja o izmjeni proizvoda i pripadajuće SKU oznake ako do toga dođe tijekom izvršavanja okvirnog sporazuma. Novi proizvod mora imati iste ili bolje funkcionalnosti.
Interne Kennung: 06/01-26/17OS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000