587427-2026 - Ergebnis
Ungarn – Event-Organisation – Rendezvények szervezése (Judo Grand Slam, Wauc)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rendezvények szervezése (Judo Grand Slam, Wauc)
Beschreibung: Hirdetmény nélküli tárgyalásos eljárás keretében az Ajánlatkérő részenként külön vállalkozási szerződést kíván kötni az 1. rész: 2026. évi World Athletics Ultimate Championship megrendezéséhez kapcsolódó rendezvényszervezési feladatok ellátására 2. rész: 2026. évi IJF Judo Grand Slam megrendezéséhez kapcsolódó rendezvényszervezési feladatok ellátására A beszerzés tárgya különösen a rendezvény előkészítéséhez, megszervezéséhez, lebonyolításához kapcsolódó rendezvényszervezési szolgáltatások nyújtása a közbeszerzési dokumentumokban meghatározottak szerint. A rendezvényszervezési feladat főbb paraméterei: Időpontok és helyszínek • IJF Judo Grand Slam: 2026. szeptember 11–13., helyszín: Papp László Budapest Sportaréna. • WAUC: 2026. szeptember 11–13., helyszín: Zsivotzky Gyula Nemzeti Atlétikai Központ. • Mindkét eseményhez többnapos építési és bontási időszak tartozik (aug. 10–szept. 10., ill. szept. 9–13.). Résztvevők és kapacitások • IJF: 450 versenyző, 225 kísérő, 1000–1500 néző/nap. • WAUC: 380 versenyző, 6500 akkreditált személy, 23 000 néző, 1000 VIP. Ajánlattevő által ellátandó fő feladatok • Rendezvényhelyszínek teljes körű kiépítése, üzemeltetése, bontása. • Hatósági engedélyezések (OMSZ, Katasztrófavédelem, Rendőrség). • Masterplan, overlay, építési-bontási ütemterv, room book, biztonsági terv, IT és broadcast tervek elkészítése. • Helyszíni operatív vezetés, szakmai felelősök, ügyeleti rendszer biztosítása. Rendezvénytechnika és infrastruktúra • Hang-, fény-, vizuál-, broadcast-, IT-, erősáramú rendszerek teljes körű biztosítása. • Szünetmentes energiaellátás, aggregátor, kábelnyomvonal-tervek, rack/patch tervek. • LED falak, kijelzők, kamerarendszerek, kommentátori és médiapozíciók kiépítése. • Sportági specifikus technikai infrastruktúra (IJF videóbíró, WAUC sporteszközök teljes készlete). Helyszíni építmények és bútorzat • Sátor- és konténertelepítés (irodák, raktárak, szaniter, shop). • VIP, média, sajtó, edző- és bemelegítő terek kialakítása. • Több száz bútor, szekrény, paraván, kordon, kerítés, információs pont telepítése. Személyzet és operáció • IJF: projektvezető, operatív vezető, területi felelősök. • WAUC: 700 önkéntes, 25 hosztesz, 3 senior koordinátor, 1 önkéntes vezető. • Részletes műszakbeosztás, képzési programok, helyszíni irányítás. Vendéglátás • Nézői, VIP és szervezői catering teljes körű biztosítása. • Cashless fizetési rendszer, POS terminálok, hűtőkonténerek. • WAUC VIP: 1000 fő, svédasztalos menü, korlátlan italfogyasztás. Kísérőrendezvények • IJF: Igazgatótanácsi ülés, EC meeting, sorsolás, gálavacsora. • WAUC: sajtótájékoztató, Red Carpet, Lane Draft, Kids’ Athletics, Media Day, állófogadás, After Party.
Interne Kennung: EKR001375992026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: A tárgyalások célja, hogy Ajánlatkérő az adott rész tekintetében a számára legkedvezőbb feltételekkel köthessen szerződést. Ajánlatkérő egy tárgyalási fordulót tervez, azonban fenntartja a jogot további tárgyalási forduló(k) lefolytatására. Ajánlatkérő a tárgyalást részenként folytatja le. Ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy az adott rész tekintetében ajánlatot benyújtó ajánlattevőkkel a tárgyalást együttesen vagy külön-külön folytassa le. Az első tárgyalás tervezett időpontja az ajánlattételi határidő lejártát követő 3. munkanap. A tárgyalás tervezett helyszíne a Ajánlatkérő székhelye. A végleges tárgyalási időpontot és helyszínt a tárgyalási meghívó fogja tartalmazni. Ajánlatkérő kéri az ajánlattevőt, hogy a tárgyalások és így az eljárás mielőbbi lezárása érdekében ajánlatukhoz csatolják a szerződéstervezet és a műszaki leírás korrektúrával jelölt módosító javaslataikat tartalmazó változatát. Ajánlatkérő fenntartja a jogot a tárgyalás időpontjának és helyszínének módosítására, amelyről az érintett ajánlattevőket az EKR-en keresztül tájékoztatja. A tárgyaláson kizárólag cégjegyzésre jogosult vagy az ajánlattevő nevében teljes körű meghatalmazással rendelkező személy tehet nyilatkozatot. Meghatalmazott eljárása esetén a meghatalmazást legkésőbb a tárgyalás megkezdéséig rendelkezésre kell bocsátani. A tárgyalások során Ajánlatkérő biztosítja az egyenlő bánásmód követelményének érvényesülését, az ajánlattevőknek nyújtott információkat nem alkalmazza hátrányosan megkülönböztető módon, továbbá gondoskodik az ajánlattevők üzleti titkainak és bizalmas információinak védelméről. Amennyiben Ajánlatkérő az ajánlattevőkkel külön-külön folytat tárgyalást, az ajánlattevő hozzájárulása nélkül az ajánlatára vonatkozó információkat más ajánlattevő részére nem teszi hozzáférhetővé. A tárgyalás kiterjedhet az ajánlat valamennyi elemére, különösen: - a műszaki tartalomra; - a szerződéstervezet rendelkezéseire; - az ellenszolgáltatás összegére; - az ajánlat egyéb tartalmi elemeire. A tárgyalás során a közbeszerzés tárgya és feltételei nem változhatnak olyan módon, hogy a) az eljárás alapján megkötött szerződés tárgya vagy feltételei olyan jellemzőjükben vagy körülményeikben térjenek el az ajánlattételi felhívás megküldésekor beszerezni kívánt beszerzési tárgytól vagy meghatározott szerződéses feltételektől, amely nem tette volna lehetővé a hirdetmény nélküli tárgyalásos eljárás alkalmazását; b) az ajánlattételi felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban közölt feltételek olyan mértékben módosuljanak vagy egészüljenek ki, hogy annak következtében valamely ajánlattevő ne legyen képes a tárgyalások befejezésével végleges ajánlatot tenni; c) az értékelési szempontok vagy az értékelés módszere megváltozzon. Ajánlatkérő a tárgyalásról jegyzőkönyvet készít, amelyet megküld az érintett ajánlattevők részére. Ajánlatkérő a tárgyalás(ok) lezárásáról valamennyi ajánlattevőt egyidejűleg értesíti. Amennyiben a tárgyalások eredményeként a műszaki leírás, az ártábla, a szerződéstervezet vagy a közbeszerzési dokumentumok egyéb része módosul, Ajánlatkérő a véglegesített dokumentumokat az EKR-en keresztül egyidejűleg bocsátja az ajánlattevők rendelkezésére. A végleges ajánlatot ezen dokumentumok figyelembevételével kell benyújtani. A tárgyalás lefolytatására egyebekben a Kbt. 100–102. § rendelkezéseinek szabályai irányadók.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026. évi World Athletics Ultimate Championship
Beschreibung: Időpont és helyszín • Verseny: 2026. szeptember 11–13. • Helyszínkiépítés: augusztus 10 – szeptember 10. • Bontás: szeptember 14–23. • Stadion: Zsivotzky Gyula Nemzeti Atlétikai Központ. Résztvevők • 380 versenyző. • 6500 akkreditált személy. • 23 000 néző. • 1000 VIP vendég. Ajánlattevő feladatai • Helyszín teljes kiépítése, üzemeltetése, bontása. • Engedélyezési eljárások (OMSZ, Katasztrófavédelem, Rendőrség). • Helyszínrajz, forgatókönyvek, technikai és moderátori script. • Kísérőrendezvények helyszíneinek bérlése és kiépítése. Rendezvénytechnika • színpadtechnika • lelátórendszerek Helyszínkiépítés • 20 iroda konténer, 16 raktár konténer, 8 szaniter konténer, 3 shop konténer. • Parkolók, beléptető és behajtási rendszerek, média center. • Több száz bútor, kordon, kerítés, paraván, lounge garnitúra. Sporteszközök • Futó-, ugró-, dobószámok teljes eszközparkja (több száz tétel). • Versenytechnikai mérőeszközök, szélmérők, szektorszalagok, gúlák, hitelesítő készletek. Önkéntes és hosztesz program • 700 önkéntes, 25 hosztesz, 3 senior koordinátor, 1 vezető. • 6 órás képzési program, online és személyes tréningek. • Egyenruha csomag (póló, sapka, pulóver, esőkabát, tornazsák). • Étkezés, vízellátás, BKK ingyenes közlekedés biztosítása. Vendéglátás • Cashless rendszer, 90+ POS terminál. • 8 nagy és 4 kisebb büfé, 6 konténeres egység, 2 állandó büfé. • 6+6 étel/snack, italválaszték, hűtőkonténerek. • VIP catering 1000 főre, svédasztalos menü, korlátlan ital. Kísérőrendezvények • Red Carpet, Lane Draft, Kids’ Athletics, Media Day, állófogadás, TDK aktiváció, After Party.
Interne Kennung: EKR001375992026/1
Los: LOT-0002
Titel: 2026. évi IJF Judo Grand Slam
Beschreibung: Időpont és helyszín • Verseny: 2026. szeptember 11–13. • Építés: szeptember 9–10. • Bontás: szeptember 13. • Helyszín: Papp László Budapest Sportaréna. Résztvevők • 450 versenyző, 225 kísérő. • 1000–1500 néző/nap. Ajánlattevő feladatai • Helyszín bérlése, üzemeltetése, takarítás, hulladékkezelés, tűzoltó felügyelet, parkolók. • Masterplan, overlay, építési-bontási ütemterv, room book, biztonsági és transport terv. • Hatósági engedélyek előkészítése és beszerzése. Versenyhelyszín kiépítése • Verseny- és bemelegítő tatami területek kialakítása. • Bírói, mixed zone, TV-stúdió, kommentátorállások, fotós pozíciók. • Színpadok, díjátadó pódium, zászlók, varroda, masszázs, orvosi és dopping szobák. • Média központ (70 szék, 60 internet végpont, nyomtatók, TV-k). Rendezvénytechnika • Hangtechnika (PA, mikrofonok, URH rendszer). • Világítástechnika (sport-, show-, broadcast fény, DMX vezérlés). • Színpadtechnika (pódiumok, dobogók). • Erősáram, szünetmentes rendszerek, aggregátor. • Videóbíró rendszer, coach review állomások, 55” monitorok. Kísérőprogramok • IJF Igazgatótanácsi ülés, EC meeting, sorsolás, gálavacsora.
Interne Kennung: EKR001375992026/2