587441-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Právní služby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrávní služby
BeschreibungPoskytování právních služeb pro potřeby výkonu činnosti zadavatele.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVeřejná zakázka je zadávána ve zjednodušeném režimu podle § 129 a násl. ZZVZ, jejž je Zadavatel oprávněn použít u veřejných zakázek dle přílohy č. 4 k ZZVZ, neboť Předmětem VZ jsou právní služby nevyloučené podle § 29 odst. 1. písm. k) ZZVZ. Pro Zadávací řízení pro zadání veřejné zakázky ve zjednodušeném režimu Zadavatel zvolil kombinaci postupů vycházejících volně z pravidel stanovených ZZVZ pro nadlimitní otevřené řízení a jednací řízení s uveřejněním. Veškerá pravidla průběhu zadávacího řízení a podmínky účasti jsou však závazně stanovena pouze v Zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung, 79140000 Rechtsberatung und -auskunft
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungČást 1 VZ - Odborná agenda
Optionen
Beschreibung der OptionenMožnost navýšení ceny o průměrný nárůst inflace nejdříve po 24 měsících účinnosti smlouvy, nejvýše o 10%
LosLOT-0002
Interne KennungČást 2 VZ - Obecná agenda