2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla potrzeb Grupy Zakupowej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej w okresie realizacji zamówienia, tj. od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. dla łącznie 149 PPE wynosi 11 412,500 MWh, w tym 5 706,250 MWh w 2027 r. oraz 5 706,250 MWh w 2028 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EZP-3/-/2026/AL
587450-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Zakup energii elektrycznej dla potrzeb Grupy Zakupowej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EZP-3/-/2026/AL