See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sorbentów wapiennych do jednostek wytwórczych PGE EC S.A., ZEW KOGENERACJA S.A., EC „Zielona Góra” S.A. i PGE Toruń S.A w latach 2024-2025
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sorbentów wapiennych, tj. mączki kamienia wapiennego, wapna palonego i wapna hydratyzowanego dla potrzeb jednostek wytwórczych PGE Energia Ciepła S.A., ZEW KOGENERACJA S.A., Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. oraz PGE Toruń S.A. Zamawiający dopuszcza składanie Ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 (czternaście) niezależnych Części Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dotyczy Części nr: IX
Vorherige Bekanntmachung: 489408-2023
Interne Kennung: POST/PGE/W/DZ/00265/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921200 Kalk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sorbentów wapiennych do jednostek wytwórczych PGE EC S.A., ZEW KOGENERACJA S.A., EC „Zielona Góra” S.A. i PGE Toruń S.A w latach 2024-2025
Beschreibung: Udzielenie zamówienia w ramach Części nr IX