2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aannemer nieuwbouw De Blaak
Beschreibung: De nieuwbouw van De Blaak geeft ruimte aan Primair Onderwijs en Kinderopvang. Er wordt een nieuwbouw gerealiseerd van 2798 vierkante meter, waarvan er ongeveer 980 voor Kinderopvang. Het Definitief Ontwerp is afgerond, de omgevingsvergunning wordt begin december 2025 aangevraagd. Meer informatie vind u in de selectieleidraad. De bouwsom is ongeveer € 7.000.000 inclusief btw.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1